Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
×

XIX Targi pszczelarskie i tradycyjnej żywności w Karczowiskach Górnych

XIX Targi pszczelarskie i tradycyjnej żywności w Karczowiskach Górnych
W dniach 5-6 sierpnia 2023 braliśmy udział w XIX Targach pszczelarskich i tradycyjnej żywności w Karczowiskach Górnych koło Elbląga.

Na stoisku zaprezentowaliśmy ule wielkopolskie ocieplane 10 i 12 ramkowe. Ule dadanta ocieplane 10 i 12 ramkowe, uliki dla murarek, ul warszawski poszerzany korpusowy, ul warszawski poszerzany leżak oraz ul warszawski zwykły leżak. Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy ul warszawski poszerzany 10 ramkowy korpusowy z dennicą oraz nadstawką wielkopolską 10R.

Targi cieszyły się dużą frekwencją i zainteresowaniem pszczelarzy, wszystkim odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie za rok!
Foto1
Foto2