Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
×

O firmie

Pszczelarstwo to nasza pasja. Od kilku pokoleń prowadzimy własną pasiekę oraz stolarnię dzięki czemu dysponujemy nie tylko wiedzą z zakresu produkcji uli drewnianych ale również z zakresu ich praktycznego użytkowania. Lata doświadczeń i obserwacji pozwoliły nam stworzyć linię uli drewnianych najwyższej jakości o parametrach które zadowolą najbardziej wybrednych profesjonalistów z branży pszczelarskiej. Nasze ule drewniane łączą zarówno dobrej jakości materiały, wysoki standard wykonania jak również rozwiązania praktyczne usprawniające korzystanie i bieżące prace w pasiece. Budujemy ule z myślą o pszczołach i pszczelarzach.

W ostatnich latach obserwujemy problemy z dostępnością dobrych jakościowo uli drewnianych. Do tej pory produkowaliśmy ule drewniane na potrzeby własne i zaprzyjaźnionych pszczelarzy ale w odpowiedzi na ogólnorynkowe zapotrzebowanie na wysokiej jakości ule drewniane postanowiliśmy uruchomić komercyjną produkcję na większą skalę.

Każdy produkt który wprowadzamy do naszej oferty jest uprzednio testowany i użytkowany w naszej pasiece dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować zarówno jakość wykonania jak i użyteczność popartą własną praktyką. Jeżeli jakieś rozwiązanie się nie sprawdza w praktycznym użytkowaniu to nie wprowadzamy go do naszej oferty.

Równie dużą uwagę przywiązujemy do zachowania istniejących na rynku standardów. Elementy uli segmentowych są zgodne z wymiarami innych producentów uli drewnianych. Wyjątkiem mogą być daszki do uli (np. wielkopolskich) które z natury rzeczy są produkowane na wymiar konkretnych rozwiązań konstrukcyjnych. Przy zamówieniu samych daszków zawsze kontaktujemy się z zamawiającym w celu ustalenia wymiarów korpusów do których daszki będą stosowane.

Masz wątpliwości co do jakości naszych produktów? Zamów dowolny element, np. jeden korpus ula wielkopolskiego. Jeżeli nie będziesz zadowolony to zwróć go w terminie 14 dni a my zwrócimy 100% jego ceny.