Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
×
Przegonka wielkopolska
Przegonka 10R
Przegonka drewniana 8 wylotkowa
Przegonka

Przegonka wielkopolska 8 wylotkowa 10R

Dostępność: Mała ilość
Przybliżony czas wysyłki: 3 dni robocze
Cena netto: 55,00
Cena brutto: 67,65Podane ceny zawierają podatek VAT 23%
Producent: ARES
szt.

Opis produktu

Przegonka wielkopolska 8 wylotkowa drewniana do ula wielkopolskiego 10 - ramkowego. Do montażu używamy ocynkowanych wkrętów oraz gwoździ wbijanych pneumatycznymi narzędziami.

Dzięki jednoczesnemu stosowaniu kleju oraz ocynkowanych wkrętów uzyskujemy trwałe i odporne na korozję połączenia elementów konstrukcyjnych.

Stosowanie przegonki:
Przegonkę wstawiamy przed miodobraniem pomiędzy korpus gniazdowy a miodnię. Pszczoły schodzą do korpusu gniazdowego nie mogąc wejść do miodni. W ten sposób oczyszczamy miodnię z pszczół bez potrzeby późniejszego strząsania pszczół z plastrów. Zastosowanie przegonek pozwala w znacznym stopniu ograniczyć pracochłonność podczas miodobrania oraz usprawnić proces zbierania ramek z miodni. Przegonkę wstawiamy do 2 dni przed miodobraniem.

Specyfikacja

  • Rama z drewna sosnowego
  • Wypełnienie ze sklejki wodoodpornej 6mm
  • Wmontowana przegonka 8 wylotkowa z tworzywa sztucznego
Wymiary:
  • szerokość 46 cm
  • długość 46 cm
  • wysokość 4 cm
Waga: 1,1 kg