Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
×
Poławiacz pyłku do dennicy wielkopolskiej 10R otwierany
Poławiacz pyłku do dennicy wielkopolskiej
Dennicowy poławiacz pyłku - otwierany
Koszyczek na pyłek
Pojemnik na pyłek
wpuszczana siatka z odstępem od dna

Poławiacz pyłku do dennicy wielkopolskiej 10R otwierany

Dostępność: Mała ilość
Przybliżony czas wysyłki: 3 dni robocze
Cena netto: 90,00
Cena brutto: 110,70Podane ceny zawierają podatek VAT 23%
Producent: ARES
szt.

Opis produktu

Drewniany poławiacz pyłku otwierany, do dennicy wielkopolskiej, z pojemnikiem na pyłek, do ula wielkopolskiego 10 - ramkowego. Dzięki ruchomej szufladzie umożliwia przerywanie poławiania pyłku bez potrzeby zdejmowania korpusów. W celu przerwania poławiania pyłku należy pociągnąć za polipropylenowe listki które wystają z przedniej części poławiacza. Szuflada zostanie wysunięta i zostanie otwarte przejście dla pszczół umożliwiające im omijanie poławiacza. Żeby wznowić poławianie pyłku popychamy listki polipropylenowe tym samym zamykając przejście - poławianie pyłku zostaje wznowione.

Szufladę można demontować - np. na potrzeby wyczyszczenia.

Każdy element naszych uli jest podczas montażu klejony wodoodpornym klejem D3. Do montażu używamy ocynkowanych wkrętów oraz gwoździ wbijanych pneumatycznymi narzędziami. Dzięki jednoczesnemu stosowaniu kleju oraz ocynkowanych wkrętów uzyskujemy trwałe i odporne na korozję połączenia elementów konstrukcyjnych.

Specyfikacja

  • Poławiacz pyłku na ramie drewnianej wzmocniony wręgami sosnowymi z otwieranym przejściem do przerywania poławiania pyłku
  • Pojemnik na pyłek na ramie drewnianej z siatką stalową
Wymiary:
  • szerokość 48 cm
  • długość 48 cm
  • wysokość 3 cm
Waga: 3 kg