Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
×

Płatności w naszym sklepie obsługuje operator Przelewy24.pl

Płatności w naszym sklepie obsługuje operator Przelewy24.plWspółpraca z wiodącym operatorem płatności zapewnia sprawną obsługę, szeroki wachlarz dostępnych form płatności oraz wysoki poziom bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji.

Jednym z najpopularniejszych form płatności są szybkie przelewy - szybki przelew umożliwia natychmiastowe przekazanie środków od klienta do Sprzedającego, z pominięciem sesji międzybankowych. Kupujący loguje się do swojej bankowości elektronicznej, ale nie musi uzupełniać danych przelewu – formularz jest automatycznie wypełniony.

Innymi popularnymi popularnymi formami płatności są BLIK oraz płatności mobilne.

W naszym sklepie można też wybrać płatność tradycyjnym przelewem, wszystkie potrzebne dane do wysłania przelewu zostaną przesłane na wskazany adres email a zamówienie zostanie wysłane natychmiast po zaksięgowaniu środków na wskazanym rachunku bankowym.