Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
×
Zarejestruj się Zaloguj się
ul dadant leżak
ul dadant leżak bok
ul dadant leżak otwarta wyczystka
ul dadant leżak wnętrze
ul dadant leżak wnętrze daszka
ul dadant leżak wylotek
ul dadant leżak widok z boku
ul dadant leżak otwarty

Ul dadant leżak

Dostępność: Mała ilość
Przybliżony czas wysyłki: 15 dni roboczych
Cena netto: 540,29
Cena brutto: 664,56Podane ceny zawierają podatek VAT 23%
Producent: ARES
szt.

Opis produktu

Ul dadant leżak ocieplany.

Rama ula jest wykonana z drewna sosnowego. Ściana przednia, tylna i boczna ocieplona 5cm styropianu. Z zewnątrz ul jest obity klepką świerkową 11mm. Ściany boczna z wyczystką nieocieplana (do ocieplenia zatworem). W jednej ze ścian bocznych wyczystka zamykana na zakrętki wiedeńskie. Dno ocieplone styropianem 2cm. Daszek kryty blachą ocynkowaną 0,5mm z otworami wentylacyjnymi zabezpieczonymi siatką aluminiową. Daszek jest ocieplony styropianem 2cm.

Ul posiada wylotek na zawiasach z możliwością zamknięcia zakrętką wiedeńską.

Po obu stronach ula (przód i tył) zostały zamontowane uchwyty umożliwiające łatwe chwytanie i przenoszenie ula. Ze względu na rozmiary ul warszawski poszerzany powinien być przenoszony przez 2 osoby.

Stojak drewniany prosty z drewna sosnowego

Każdy element naszych uli jest podczas montażu klejony wodoodpornym klejem D3. Do montażu używamy ocynkowanych wkrętów oraz gwoździ wbijanych pneumatycznymi narzędziami.

Dzięki jednoczesnemu stosowaniu kleju oraz ocynkowanych wkrętów uzyskujemy trwałe i odporne na korozję połączenia elementów konstrukcyjnych.

Specyfikacja

Ul dadant leżak drewniany ocieplany. W skład zestawu wchodzi:
  • ul dadant leżak
  • stojak prosty pod ul dadant leżak
Zestaw nie zawiera ramek.